FARMACIST SEF

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 27.07.2024

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    Angajam Farmacist Sef pentru locatiile din Nerva Traian si Militari Chiajna.
    Pentru Militari Chiaja se asigura transport

    Studii superioare in domeniu, finalizate
    Certificat de membru al Colegiului Farmacistilor, avizat pe anul in curs
    Abilitati excelente de comunicare si o atitudine proactiva
    Abilități interpersonale: diplomație, confidențialitate, integritate
    Capacitate de ascultare activa si consiliere a pacientilor
    Initiativa bazata pe solutii practice menite sa dea rezultate
    Atentie la detalii si bune abilitati numerice
    Capacitatea de organizare si planificare a activitatilor/operatiilor
    Cunostinte operare PC - prezinta avantaj cunoasterea programului SETRIO
    Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational

    Responsabilitati

    Supravegherea, coordonarea și evaluarea activității colegilor farmaciști și asistenților de farmacie
    Gestionarea, supravegherea si instruirea personalului/activității farmaciei
    Activități specifice postului de farmacist se
    Întocmirea și verificarea situațiilor/documentelor financiare și raportarea oricăror modificări în activitatea farmaciei
    Promovata muncii in echipa si initiativa la locul de munca

    Alte informatii

    Remunerarea corecta conform grilei de salarizare
    Plata orelor suplimentare sau acordarea de zile libere compensatorii
    Concediu de odihna platit
    Tichete de masa
    Programe de bonusare/sporuri
    Prime de Paste si Craciun

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Bonus anual
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Plata / compensare ore suplimentare
    • Zile libere suplimentare
    • Tichete de masa

    BUCURESTI, Ilfov,

    BUCURESTI, Brasov,

    BUCURESTI, Ilfov, Job national

    Vezi job-uri similare (5)