FARMACIST

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 27.07.2024

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    Angajam Farmacist pentru locatiile din Nerva Traian si Militari Chiajna.
    Pentru Militari Chiaja se asigura transport!

    Absolvent al unei facultati de farmacie din tara
    Membru al colegiului farmacistilor
    Abilitati de comunicare cu pacientul
    Comunicare pe toate nivelele ierarhice si cu toate departamentele
    Cunoasterea procedurilor RBPF si legislatiei
    Cunostinte operare PC - prezinta avantaj cunoasterea programului SETRIO
    Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational

    Responsabilitati

    Eliberarea medicamentelor, supliementelor si dispozitivelor medicale catre pacient
    Consiliera pacientului
    Receptia marfurilor
    Depozitatea corecta atat in oficina cat si in depozit
    Participarea la inventariere
    Operarea corecta in programul de gestiune
    Generarea rapoartelor
    Suplinirea farmacistului sef pe perioada concediului

    Alte informatii

    Remunerarea corecta conform grilei de salarizare
    Plata orelor suplimentare sau acordarea de zile libere compensatorii
    Concediu de odihna platit
    Tichete de masa
    Programe de bonusare/sporuri
    Prime de Paste si Craciun

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Bonus anual
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Plata / compensare ore suplimentare
    • Zile libere suplimentare
    • Tichete de masa

    BUCURESTI, Ilfov,

    BUCURESTI, Ilfov, Job national