Tehnician Ascensor (3500 RON NET)

Angajator: Partnerd
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Constructii
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.07.2024
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    • Absolvent de liceu sau școală profesională cu specializare tehnică: mecanică, electromecanică, instalații electrice, etc.;

    • Cunoștințele de mecanică și electrică și experiența în service ascensoare și scări rulante sunt un avantaj;

    • Permis de conducere auto – necesar pentru deplasări;

    • Abilități motrice și apt pentru lucrul la înălțime;

    • Capacitate de a lucra în echipă și disponibilitate de a se deplasa la clienți.

    Responsabilitati

    • Vei participa la lucrările de întreținere și reparații ale echipamentelor clienților noștri;

    • Vei gestiona relația cu clientul final – vei fi fața noastră în teren;

    • Vei completa formularele specifice și rapoartele solicitate;

    • Zona acoperită: București și împrejurimi – vei fi mereu în mișcare;

    • Vei face verificări conform planului de mentenanță și vei remedia defecțiunile apărute la solicitările clienților;

    • Disponibilitate pentru program prelungit și în week-end, în funcție de solicitări – noi te recompensăm pentru asta!

    Alte informatii

    • Salariu 3500 RON NET

    • Bonuri de masă de 30 ron/zi și decontare transport;

    • Posibilități de dezvoltare profesională și promovare;

    • Mediu de lucru dinamic și suportiv – facem echipă bună împreună!

    Salariu

    3500 RON

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Certificari/Atestate
    • Decontarea transportului
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Tichete de masa

    3500 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    7000 RON NET / luna
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (178)