Electrician intretinere si reparatii

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Bimbo Romania (Vel Pitar) active.

Vezi toate job-urile Electrician intretinere si reparatii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Bimbo Romania (Vel Pitar)
Domeniu:
  • Constructii
  • Inginerie
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 03.07.2024

    Grupo Bimbo este cel mai mare grup de baking din lume, prezent in 35 de tari. Cu peste 150,000 de oameni parte din echipele companiei, in jurul lumii, si 234 de unitati de productie, scopul Grupo Bimbo este acela de a "hrani o lume mai buna" prin produse nutritive si delicioase. Printre cele mai puternice branduri care fac parte din portofoliul romanesc al grupului se numara: Vel Pitar, Trei Brutari, French Toast, Grau Intreg, Chef Gourmand 7 Seminte, Domneasca, Boiereasca, Postavaru, Poieni, TAKIS.

    Cerinte

    Calificare de electrician intretinere si reparatii/electrotehnist
    Cunostinte de automatizari sau lucrul cu componente automatizate constituie avantaj
    Experienta îin intretinerea utilajelor/instalatiilor electrice si automatizari industriale
    Citirea si interpretarea unei schite electrice
    Disponibilitate la lucru in schimburi
    Capacitate de lucru in echipa, organizare si planificare
    Capacitatea de a lucra contratimp si sub presiune

    Responsabilitati

    Raspunde de buna functionare a utilajelor pe schimbul lui
    Va efectua interventii corective asupra utilajelor
    Va remedia defectiunile aparute in functionarea utilajelor
    Lucrarule de intretinere si reparatii se vor efectua conform instructiunilor/procedurilor de lucru astfel incat sa nu afecteze calitatea produsului
    Va respecta normele si politicile interne de lucru ale companiei
    Va lua parte din echipa de montare, instalare si punere in functiune a noilor invetsitii din fabrica

    Beneficii

    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Certificari/Atestate
    • Abonament Bookster
    • Decontarea transportului
    • Plata / compensare ore suplimentare
    • Poate alege beneficiile dorite in limita unui buget
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    Iasi,

    Aplica fara CV
    Iasi,