STIVUITORIST

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile TYBET OKO active.

Vezi toate job-urile STIVUITORIST active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: TYBET OKO
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Afumati
  • Urziceni
  • Voluntari
  • Actualizat la: 03.07.2024

    Compania noastra detine instalatiile si capacitatea necesara pentru valorificare si reciclare deseuri electrice si electronice/alte deseuri.
    Scopul nostru: protejarea mediului prin investirea/achizitia de noi tehnologii/echipamente, prin care sa identificam solutii inovatoare pentru recuperarea materialelor reciclabile/valorificabile din deseurile electrice si electronice/alte deseuri, pentru introducerea lor in ciclurile/procesele de productie.

    Cerinte

    • Experienta anterioara pe stivuitor minim 1 an (obligatoriu);
    • Curs stivuitorist, autorizat I.S.C.I.R. (obligatoriu);
    • Flexibilitate si conditie fizica buna;
    • Abilitati de lucru individual cat si in echipa;
    • Atentie la detalii, responsabil, serios, punctual, consecvent.

    Responsabilitati

    DESCRIEREA POSTULUI:
    • Incarcare/descarcare marfuri din mijloc de transport;
    • Depozitare marfa pe locatii conform indicatiilor primite;
    • Ambalare si securizare marfa in vederea livrarii;
    • Conducere, manipulare si intretinere stivuitoarelor (electric/diesel); este necesara autorizatie ISCIR valabila/vizata.
    • Diverse alte activitati de: ambalare, sortare si manipulare manuala, intretinere stivutioare.

    Alte informatii

    Locatie: Sindrilita, judetul Ilfov/Romania.
    Pentru informatii sunati in intervalul 8:00 - 17:30!
    Telefon: 0723.581.516

    Salariu

    4500 - 5000 RON

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Bonus anual
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Decontarea transportului
    • Catering / decontarea mesei de pranz

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Afumati,