Sofer Profesionist Comunitate

Angajator: Working4U Exclusive
Domeniu:
  • Transporturi
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Strainatate
  • Timisoara
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 30.04.2024

    WORKING4U EXCLUSIVE, companie specailizata in cautarea atat de noi talente in piata muncii cat si de personal pe toate nivelurile de experienta, inclusiv Middle si Top Management in vaste domenii de activitate.

    Suntem prezenti pe piata cu o echipa de consultanti profesionisti pregatiti sa asigure suportul necesar candidatilor in vederea oferirii celui mai potrivit loc de munca in functie de pregatirea profesionala si experienta acestora

    Suntem constant conectati la trendul pietei de profil, suntem permanent in conexiune cu angajatorii de top si cu noile pozitii scoase la concurs, astfel putand fi un suport in consultanta candidatilor in vederea propunerii celui mai potrivit job pentru fiecare candidat in parte.

    Cerinte

    Permis de conducere C+E;
    ADR obligatoriu;
    Pasaport valabil;
    Fara cazier judiciar;
    Fara cazier auto;

    Responsabilitati

    Transportul in bune conditii a marfurilor conform comenzilor primite din partea casei de expeditii;
    Mentinerea in bune conditii de functionare a autovehiculului;
    Livrarea marfurilor in termen si prezenta la ora stabilita la depozit pentru incarcarea urmatorului transport;
    Respectarea legislatiei in vigoare;

    Alte informatii

    Program de lucru:
    3 saptamani cu 1 saptamana;
    6 saptamani cu 2 saptamani;

    Tip cap tractor:
    SCANIA/VOLVO, cutie automata, vechime sub 3 ani;

    Tip remorca:
    Se lucreaza pe toate tipurile de remorca si se asigura o perioada de invatare pentru candidatii care au lucrat doar pe un anumit tip;

    Tari tranzitate:
    Se tranziteaza intreg spatiul European;

    Pauze:
    Pauzele se efectueaza la garaje ale companiei cu facilitati de cazare si cantina. Pauzele saptamanale sunt de minim 24h, insa pot depasi 45h in functie de comenzi;

    Venit total mediu lunar pentru primele 3 luni:
    2.000 EUR NET pentru programul 3 saptamani / 1 saptamana;
    2.700 EUR NET pentru programul 6 saptamani / 2 saptamani;

    Pachet salarial compus din:
    Salariu pe tara: 4.800 lei BRUT;
    Diurna externa:
    L-S - 60 EUR / zi;
    D - 90 EUR / zi;
    Bonus incarcari/descarcari extra - 7 EUR;
    Bonus prezenta:
    0-3 luni vechime: 205 EUR NET / luna;
    3 luni - 3 ani vechime: 305 EUR NET / luna;
    3 ani - 5 ani vechime: 405 EUR NET / luna;
    peste 5 ani vechime: 505 EUR NET / luna;
    Transport tur-retur asigurat cu microbuzul companiei de la sediul din Timisoara la garajele din Europa;
    Pauze zilnice/saptamanale efectuate la facilitatile de cazare ale companiei, nu in cabina;
    Facilitati de cazare moderne, climatizate, 1-2 persoane/camera in functie de disponibilitate;
    Cantina si masa gratuita pentru angajati;
    Fructe / cafea in sucursale;
    Conditii moderne asigurate pentru spalare/uscare imbracaminte;
    Posibilitatea de a efectua prima cursa alaturi de un sofer cu experienta pentru acomodarea la modul de lucru;

    Salariu

    2000 - 2700 EUR

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Strainatate,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Strainatate, Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (9)