Sales Manager

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Salesianer active.

Vezi toate job-urile Sales Manager active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Salesianer
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 30.06.2024
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Abilități de comunicare și de gestionare a relațiilor cu clienți B2B;
    Atenție la detalii și bune abilități de organizare și prioritizare a activităților;
    Experiența anterioară în coordonare de echipe;
    Experiență în utilizarea aplicațiilor MS-Office, abilități numerice la un nivel bun;
    Cunoștințe de limbă engleză.

    Responsabilitati

    Recrutează, instruiește și coordonează colegii din departamentul de vânzări;
    Motivează și susține echipa în realizarea obiectivelor de vânzare setate la nivel de echipă regională și la nivel de companie;
    Evaluează constant îndeplinirea indicatorilor setați, propune și pune în aplicare noi metode de atingere a targetelor;
    Se implică activ în prospectarea pieței și identificarea de noi proiecte. Participă la întâlniri cu clienții companiei împreună cu colegii din echipă sau pe cont propriu;
    Promovează compania prin participarea la diverse expoziții, evenimente de profil și intâlniri de business networking;
    Obține constant feedback din partea clienților și propune în mod proactiv modalități de îmbunătățire a proceselor la nivel de departament.

    Alte informatii

    Beneficii:
    Posibilitatea de a lucra într-o companie orientată către mediu, performanță și inovație. În cadrul companiei vei găsi o atmosferă bazată pe apreciere, feedback direct și implicare;
    Salariu competitiv;
    Mașină de serviciu;
    Tichete de masă în valoare de 40 de lei/zi;
    Abonament medical privat în rețeaua Medlife;
    Prime de sărbători (Paște și Crăciun);
    Programe de training derulate intern și cu parteneri externi.

    Hybrid

    4500 - 6500 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (86)