IT Project Support

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Salesianer active.

Vezi toate job-urile IT Project Support active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Hardware active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: Salesianer
Domeniu:
  • IT Hardware
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 30.06.2024
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Studii în domeniul IT, tehnic, economic sau experiență pe un post similar;
    Vorbitor fluent de limbă engleză. Cunoașterea limbii germane reprezintă avantaj;
    Capacitate bună de înțelegere a domeniului IT și cunoștințe de bază de API, Cloud, dezvoltare soft, baze de date, etc;
    Cunoștințe bune de Excel, PowerPoint și a altor aplicații de birou – ClickUp, Slack, etc.,
    Bune abilități de comunicare, relaționare și de construire a încrederii;
    Persoană dinamică, dornică să invețe, cu gândire analitică, structurată și flexibilă.

    Responsabilitati

    Se implică în proiectele de inovație cu interacțiuni la nivel național și ocazional internațional - din cadrul departamentul IT;
    Comunică cu toate departamentele implicate și se asigură de obținerea de feedback permanent din partea persoanelor dedicate și propune acțiuni de îmbunătățire pe perioada derulării proiectelor;
    Colectează permanent feedback cu privire la funcționalitatea sistemelor informatice utilizate intern, se asigură de transmiterea informațiilor relevante către persoanele / departamentele implicate și facilitează rezolvarea problemelor identificate;
    Intervine în situațiile în care apar erori sau probleme tehnice în utilizarea zilnică a sistemelor interne;
    Propune soluții de îmbunătățire a activității.

    Alte informatii

    Beneficii:
    Posibilitatea de a lucra într-o companie orientată către mediu și inovație. În cadrul departamentului vei găsi o atmosferă bazată pe apreciere, feedback direct și dedicare;
    Salariu competitiv;
    Tichete de masă în valoare de 40 de lei/zi;
    Abonament medical privat în rețeaua Medlife;
    Prime de sărbători (Paște și Crăciun);
    Programe de training derulate intern și cu parteneri externi.

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Remote

    Vezi job-uri similare (408)