Electrician

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile SalesConsulting active.

Vezi toate job-urile Electrician active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: SalesConsulting
Domeniu:
  • Constructii
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Campia Turzii
  • Cluj Napoca
  • Floresti
  • Actualizat la: 02.04.2024

    Sales Consulting activates on the HR market since 1998, having a national coverage in several areas of expertise: recruiting and selection assessment center HR market mapping/due diligence projects, personnel leasing, payroll.

    Sales Consulting has 2 fully operational branches: Cluj-Napoca (also the head-office) and Bucharest.
    We are developing various projects (Recruitment, Training and Consultancy) in some of the most varied type of industries:
    - AUTOMOTIVE/PRODUCTION/ENGINEERING (Specialists and Middle & Top Management positions)
    - OUTSOURCING (BPO/SSC/CC)
    - IT & C (C++, C#, .NET, Java, Linux etc)
    - FMCG (sales & purchasing positions; all levels)
    - PHARMA (all levels)

    Cerinte

    • Absolvent de Școală Profesională sau liceu;
    • Atestat electric;
    • Disponibilitate pentru lucru în 2 schimburi;
    • Experiență în asamblare și montaj în mediul de producție constituie un avantaj;
    • Alte calificări electro-mecanice sunt apreciate.

    Responsabilitati

    • Pregătirea componentelor conform instrucțiunilor de lucru și a comenzii de producție;
    • Asamblarea produselor în conformitate cu instrucțiunile de lucru;
    • Testarea produselor finite și completarea datelor referitoare la rezultatele testelor;
    • Identificarea produselor necorespunzătoare;
    • Raportarea problemelor de producție către supervizor;
    • Respectarea procedurilor de Management al Calității;
    • Colaborarea la îmbunătățirea procesului de producție;
    • Participarea la rezolvarea problemelor de calitate împreună cu echipa de producție.

    Alte informatii

    📍 Locație : Gilău, jud. Cluj

    🎁 Beneficii:
    • Bonuri de masă în valoare de 30 LEI;
    • Al 13-lea salariu;
    • Asigurare medicală privată;
    • Reduceri pentru diferite servicii;
    • 22 de zile de concediu (numărul crește odată cu vechimea în companie).

    Beneficii

    • Al 13-lea salariu
    • Asigurare medicala
    • Decontarea transportului
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca,

    Cluj Napoca, Timisoara,

    Vezi job-uri similare (5)