Functionar Administrativ - Receptioner

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile IHM Total Consult Romania active.

Vezi toate job-urile Functionar Administrativ - Receptioner active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: IHM Total Consult Romania
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 14.03.2024

    IHM Total Consult is, beginning with June 2019, part of SGB Humangest Holding, an Italian group of companies offering specialized consulting services in the field of human resources selection, training and management. IHM Total Consult was founded in 2004 and is now ranked among the top 5 HR players on the Romanian market, considering turnover.
    All resumes and data are considered confidential and will be evaluated only for projects matching your professional experience.

    Cerinte

    Ce cunoștințe sunt necesare pentru această poziție?
    ● Studii medii;
    ● Engleza la nivel conversational;
    ● Experiența pe o poziţie similară constituie avantaj.

    Responsabilitati

    Care vor fi responsabilitățile dumneavoastră la acest loc de muncă?
    ● Inregistrarea, arhivarea si cetralizarea corecta a documentelor;
    ● Preluarea corespondentei sosita pe adresa firmei (plicuri, faxuri, oferte);
    ● Asigurarea bunei circulatii a corespondentiei (corespondenta este inmanata numai destinatarului);
    ● Preluarea tuturor apelurilor telefonice si directionarea acestora in functie de cererea interlocutorului;
    ● Intocmirea de situatii sau documente la cererea superiorului direct;
    ● Realizarea de copii xerox/scan pentru documentele care sunt inmanate;
    ● Sortarea cardurilor si codurilor PIN si separarea acestora pe fiecare zona de vanzare, astfel incat colegii sa poata confirma fiecare adresa pentru livrari;
    ● Tiparirea AWB-urilor;
    ● Organizarea livrari de documente si carduri in tara/extern cu ajutorul platformei online a firmei de curierat colaboratoare.

    Alte informatii

    Ce oferim?
    ● Salariu competitiv;
    ● Tichete de masa 30 lei / zi lucrată;
    ● Discount pentru sali de sport - 7 Card/WorldClass;
    ● Abonament medical privat;
    ● Ajutoare pentru evenimente de familie;
    ● 2 zile de urgenta platite.

    Beneficii

    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Abonament la sala sport
    • Zile libere suplimentare
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Tichete de masa

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (19)