Customer Support Agent with German or Dutch

Angajator: SalesConsulting
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.04.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Sales Consulting activates on the HR market since 1998, having a national coverage in several areas of expertise: recruiting and selection assessment center HR market mapping/due diligence projects, personnel leasing, payroll.

    Sales Consulting has 2 fully operational branches: Cluj-Napoca (also the head-office) and Bucharest.
    We are developing various projects (Recruitment, Training and Consultancy) in some of the most varied type of industries:
    - AUTOMOTIVE/PRODUCTION/ENGINEERING (Specialists and Middle & Top Management positions)
    - OUTSOURCING (BPO/SSC/CC)
    - IT & C (C++, C#, .NET, Java, Linux etc)
    - FMCG (sales & purchasing positions; all levels)
    - PHARMA (all levels)

    Cerinte

    Dorința de a obține experiență: Este în regulă dacă este primul tău job; vei învăța alături de noi!

    Competență în limba olandeză sau germană la nivel avansat (C1) în scris, vorbit și citit

    Cunoștințe de bază în limba engleză (nivel B1)

    Responsabilitati

    Preluarea și rezolvarea situațiilor în care apar neconformități

    Asistarea clienților în procesul de luare a deciziei de cumpărare, furnizând detalii despre produse și servicii

    Oferirea de soluții pentru diverse probleme, inclusiv plasarea comenzilor, livrarea și returnarea produselor

    Activitatea este desfășurată pe toate canalele de comunicare, inclusiv chat și apel telefonic.

    Alte informatii

    Administrativ:

    Mod de lucru: Full-time, de la birou

    Program: Ture în intervalul 10:00 – 22:00, câte 9 ore/zi, 5 zile/săptămână (se pot lucra 2-3 weekenduri/lună) dar există flexbilitate!

    Pachetul salarial include salariu de bază, bonusuri de performanță și tichete de masă

    Oferim:

    Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și prietenos

    Training de start plătit și sesiuni de dezvoltare profesională

    Pachet salarial competitiv și beneficii adiționale

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Abonament medical
    • Training-uri
    • Abonament Bookster
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (234)