Angajăm Sudor

Angajator: GiGroup Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Constanta
  • Actualizat la: 25.02.2024
    Remote work: On-site

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    We #changelives! Descoperă oportunități globale cu GI Group Holding, un pionier în servicii HR care valorizează și promovează evoluția carierei tale.

    Parte a unei echipe de peste 6700 de specialiști prezenți în 34 de țări, noi ne angajăm să dezvoltăm piața muncii prin soluții inovatoare și personalizate. Alege să lucrezi într-un mediu care apreciază valoarea personală și profesională.

    Construiește-ți cariera cu noi! Contactează-ne pentru a explora cum te putem ajuta.

    Cerinte

    RECRUTĂM Sudor pentru o companie de top ce se situează ca fiind unul dintre cei mai mari producatori și furnizori de gaze tehnice, medicale și speciale.

    Cerințe:

    Experiență de 2-3 ani în sudarea staționară a pieselor și/sau a conductelor pentru recipiente sub presiune cu raze X. Procese de sudare: GTAW (TIG) / GMAW (MAG/MIG);
    Certificare sudor;
    Bune cunoștințe în citirea desenelor de construcție, a specificațiilor izometrice și a procedurii de sudare (WPS).

    Responsabilitati

    Responsabilități:

    Sudarea responsabilă a pieselor de recipient sub presiune din oțel înalt aliat și aluminiu și conducte în poziție staționară cu procese de sudare GTAW (TIG) / GMAW (MAG/MIG);
    Dispunerea sudurii și montarea țevilor din oțel și aluminiu înalt aliat și a pieselor recipientelor sub presiune pe baza desenelor de construcție / izometrice;
    Urmărirea instrucțiunilor de lucru și sudare ale companiei;
    Urmărirea politicilor și procedurilor de siguranță descrise în manualul de siguranță.

    Alte informatii

    Beneficii:

    Pachet salarial atractiv;
    Tichete de masă;
    Bonus de performanță anual;
    Voucher de vacanță;
    Decontare transport;
    Bonus de acomodare.