Inginer pentru departamentul de Vanzari

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Personnel Outsourcing active.

Vezi toate job-urile Inginer pentru departamentul de Vanzari active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Inginerie
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 11.03.2024

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    Absolvent/a de studii superioare, preferabil studii tehnice
    Persoana motivata cu dorinta de a invata tehnicile de vanzare directa B2B
    Prezinta avantaj experienta in vanzarea de produse tehnice
    Persoana cu o comunicare business, organizata si atenta la detalii care da dovada de perseverenta si tenacitate
    Limba engleza la nivel conversational
    Permis de conducere categoria B

    Responsabilitati

    Prezentarea si promovarea directa a produselor/serviciilor pentru clientii existenti sau potentiali
    Dezvoltarea relatiilor de afaceri, propunerea de solutii si negocierea ofertelor
    Dezvoltarea portofoliului de clienti si mentinerea relatiilor cu clientii actuali
    Finalizarea cu success a vanzarilor unice sau repetitive

    Alte informatii

    BENEFICII
    Salariul net de baza negociabil, in functie de experienta profesionala a candidatilor
    Bonusuri si comisioane trimestriale in functie de atingerea targetului
    Tichete de masa in valoare de 35 lei/zi lucratoare
    Masina si telefon de serviciu
    Acces la evenimente business si diverse traning-uri, scolarizari
    Program de lucru 8 ore zilnic, de Luni pana Vineri
    Locatie: Sector 2 Bucuresti

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Decontarea transportului
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Masina de serviciu
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Cluj Napoca, Iasi,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (295)