Telesales Account Manager

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile KreativeHR Services active.

Vezi toate job-urile Telesales Account Manager active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: KreativeHR Services
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 29.02.2024
    Remote work: Remote

    Kreativehr este o agenție de recrutare si selecție, cu capital autohton! Misiunea noastră este să formăm echipe de succes și să îmbunătățim mediul de afaceri din România, prin servicii de resurse umane de calitate. Cu pasiune, inovație și învățare continuă, servim clienții și candidații noștri pentru a promova starea de bine și dezvoltarea profesională. Identificam specialistul potrivit, pentru partenerii noștri de business, acoperind cele mai căutate industrii: Inginerie, Finanțe-Bănci, IT&C, Sales & Marketing, BPO/SSC.

    Cerinte

    • Experiență în telesales, de minimum 2 ani.
    • Excelente abilități de comunicare, cu o abordare caldă și profesională.
    • Motivație, orientare către obiective și capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic.
    • Competențe de bază în utilizarea tehnologiei și software-urilor relevante.

    Responsabilitati

    • Stabilirea de conexiuni autentice cu clienții prin telefon, prezentându-le serviciile și produsele partenerului nostru de business.
    • Ascultarea activă și identificarea nevoilor clienților pentru a oferi soluții personalizate.
    • Ambiția de a atinge și chiar depăși obiectivele de vânzări.
    • Dezvoltarea și menținerea relațiilor durabile cu clienții.

    Alte informatii

    • Salariu competitiv cu scheme de bonusuri atrăgătoare.
    • Program de training și dezvoltare pentru a-ți spori abilitățile.
    • Un mediu de lucru încurajator și o echipă susținătoare.
    • Program de lucru flexibil

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Bonus anual
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Certificari/Atestate
    • Tichete de masa

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (91)