Șef de echipă- Departament Montaj

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile FlexiWork Recruitment active.

Vezi toate job-urile Șef de echipă- Departament Montaj active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: FlexiWork Recruitment
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Fagaras
  • Actualizat la: 06.03.2024

    FlexiWork Recruitment oferă servicii de recrutare personal, indiferent de de domeniul de activitate și specificul companiei partenere. Echipa noastră pune pasiune în fiecare proiect, se implică în cultura organizațională pentru a descoperi valorile companiei și devin parte din misiunea acesteia. Ne place să inovăm, să adoptăm cele mai bune și nebune strategii de atragere a candidaților potriviți și mai ales ne place să reușim să ne atingem obiectivele.
    Credem în oameni, în forța nemărginită a resursei umane și ne dorim să te cunoaștem, să descoperim împreună valoarea adăugată pe care o poți aduce în cadrul unui proiect. Your dream is our dream.

    Cerinte

    Recrutăm Șef de echipă- departament montaj pentru clientul nostru, fabrica de piese unicat din materiale composite, leader pe piata europeana de profil.

    Responsabilitati

    Cerinte:
    - Studii: minim 10 clase
    - Cunoștințe solide de desen tehnic
    - Abilități de leader
    - Cunoștințe Operare PC
    - Limba engleză
    - Experiența anterioară în tinichigerie reprezintă avantaj

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Ofertă salarială negociabilă în cadrul interviului în funcție de experiență și abilități
    - Program intr-un singur schimb
    - Bonuri de masă în valoare de 35 lei/ziua lucrată
    - Asigurare medicală privată
    - Transport asigurat pe rutele: Făgăraș – Combinat, Victoria, Cuciulata, Granari
    - Prima pentru șef de echipă
    - Bonus pentru neabsenteism
    - Primă de sărbători
    - Primă pentru zi de naștere

    Aplica fara CV
    Sibiu,

    Aplica fara CV
    Strainatate, Job national

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (240)