Sales Manager

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Partnerd active.

Vezi toate job-urile Sales Manager active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Partnerd
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 25.02.2024
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Experiență solidă în vânzări B2B, preferabil în domeniul fit-out-ului și designului interior
    Dedicare și flexibilitate în a călători în afara Bucureștiului
    Experiență în coordonarea și motivarea echipe
    Cerințe suplimentare:

    Permis de conducere cu experiență
    Experiența într-o poziție similară de Sales Manager minim 3-5 ani

    Responsabilitati

    Dezvoltarea și gestionarea relațiilor cu clienții în segmentul B2B
    Planificare și implementare a strategiilor de vânzare
    Coordonarea și motivarea echipei de vânzări
    Participarea activă la evenimente de networking și promovarea firmei
    Realizarea obiectivelor de vânzare și menținerea relațiilor cu clienții existenți

    Alte informatii

    Beneficii:

    Program de lucru de luni până vineri, 9-18
    Oportunități de dezvoltare profesională într-o echipă dinamică și în creștere
    Mediu de lucru stimulativ și provocator
    Salariu: 8000-9000 RON NET
    Masina de serviciu
    Tichete de masa

    Salariu

    8000 - 9000 RON

    Beneficii

    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Masina de serviciu
    • Loc de parcare
    • Fun / Relax Area
    • Tichete de masa

    BUCURESTI, Ilfov,

    Hybrid

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (86)