Instalator pentru lucrari la instalatiile de gaze si centrale termice

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Personnel Outsourcing active.

Vezi toate job-urile Instalator pentru lucrari la instalatiile de gaze si centrale termice active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Constructii
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 15.01.2024

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    Experienta in domeniul instalatiilor de gaze si verificare centrale termice de minim 2 ani
    Permis de conducere categoria B
    Autorizat ANRE si RVT - conditie obligatorie
    Persoana proactiva, atenta la detalii si comunicativa

    Responsabilitati

    Executa verificari la centralele termice
    Executa verificari la instalatiile de gaze, reparatii si revizii
    Inlocuire racorduri flexibile la masinile de gatit pe gaz, montaj aragaz, plita

    Alte informatii

    BENEFICII
    Salariul de baza net este negociabil in functie de experienta candidatilor
    Bonusuri si sporuri lunare, prime de merit
    Contract de munca pe perioada nedeterminata
    Concediu de odihna - 21 de zile anual
    Se asigura masina de serviciu
    Program de lucru: 08:00 – 16:00

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    3500 - 4200 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    4000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Ilfov, Ploiesti,

    Vezi job-uri similare (127)