Operator facturare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Crosta active.

Vezi toate job-urile Operator facturare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Crosta
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Contabilitate Finante
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Roman
  • Actualizat la: 01.12.2023

    Societatea a fost infiintata in anul 2003, dar pasiunea pentru produsele de brutarie dateaza din anul 1966, in prezent fiind la a patra generatie. Intregul concept CROSTA este definit prin gusturi autentice și calitatea produselor oferite. Perfecționarea continuă este unul dintre atuurile principale ale societatii. Se acorda o atentie deosebita pentru asigurarea constantei calitatii produselor.

    Cerinte

    Ce avem nevoie de la tine;

    - sa ai bune Cunostinte operare contabilitate primara
    - sa cunosti f bine excel
    - sa ai finalizate studii de profil de preferinta economice
    - sa fii o persoana ordonata, organizata.
    - sa ai spirit de observatie si atentie la detalii.

    Responsabilitati

    Ce vei face:

    - vei prelua si vei centraliza comenzile din punctele de lucru
    - vei urmarire comenzile si vei colabora cu personalul din locatii
    - vei intocmi documente cu caracter contabil facturi/avize/dispozitii
    - vei participa la receptia de marfuri
    - vei urmari livrarile
    - vei tine in evidenta documentele si vei indosaria facturile
    - vei fi responsabil pe magazia de marfa

    Hai in echipa CROSTA ! Rolul este localizat in sediul nostru din Roman.

    Ce oferim ?

    - mediu de lucru intr-o companie de succes
    - oportunitatea de a lucra intr-un mediu de lucru placut
    - pachet salarial motivant

    Salariu

    3000 - 3400 RON

    Aplica fara CV
    Roman,

    Aplica fara CV
    Roman,