Asistent Tehnic Service

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Pendl & Piswanger Romania active.

Vezi toate job-urile Asistent Tehnic Service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: Pendl & Piswanger Romania
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Ilfov
  • Actualizat la: 22.10.2023

    Pendl & Piswanger Romania is a top Retained Executive Search consulting company, part of P & P Group and InterSearch Worldwide, present on the Romanian market of human resources services for over 20 years.

    Cerinte

    Student in an terminal Facultate Mecanica sau proaspat Inginer Mecanic (absolvent de facultate mecanica) sau Electro-Mecanic.
    Avantaj: Cunostiinte in domeniul electric

    Limbi straine: Engleza

    Responsabilitati

    Elaboreaza si organizeaza ofertele tehnice si comerciale pentru toate domeniile de activitate ale Service-ului firmei.
    Traduce ofertele si documentatia primita de la colaboratori;
    Discuta cu clientii pentru lamurirea tuturor detaliilor tehnice in vederea alcatuirii celei mai bune oferte tehnice.
    Acorda consultanta tehnica mecanicilor, clientilor si partenerilor firmei
    Organizeaza documentatia necesara activitatilor de Vanzari;
    Lucreaza cu platforma de licitatii SEAP.
    Urmareste aparitia licitatiilor pe portalele specializate.
    Se ocupa de elaborarea documentatiei necesare participarii la licitatii
    Supravegheaza actualizarea continua a bazei de date a clientilor si organizarea contractelor
    Ofera sprijin tehnic Managerilor de Zona;
    Elaboreaza comenzile de piese de schimb si subansamble pentru partenerii externi.

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Al 13-lea salariu

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Ploiesti,

    Remote

    Vezi job-uri similare (11)