Sef de santier

Angajator: leoHR
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Bacau
  • BUCURESTI
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 27.04.2024

    leoHR furnizeaza servicii de selectie si recrutare specializata, livreaza servicii si strategii in zona de retentie prin serviciul star – Stay Interview: stayIN, servicii de consultanta in managementul resurselor umane, precum si servicii de formare profesionala / training.

    Cerinte

    • Studii superioare finalizate in domeniul constructiilor;
    • Experienta in executarea lucrarilor civile si industriale;
    • Experienta in coodonare si management santiere (subcontractori, ingineri, echipe proprii);
    • Experienta de minim 3 ani pe un post similar;
    • Cunostinte necesare cu privire la calitatea in constructii;
    • Cunostinte cu privire la sanatatea si securitatea in munca, Protectia Mediului;
    • Cunostinte de utilizare AutoCad;
    • Disponibilitate pentru deplasari.

    Responsabilitati

    • Planifica, organizeaza, monitorizeaza si verifica intreaga activitate la nivel de santier, asigurand executia, derularea si finalizarea lucrarilor conform proiectului, normelor si conditiilor de calitate, termenelor stabilite conform cerintelor contractuale.
    • Colaboreaza cu managerul de proiect pentru buna executie a proiectului.
    • Raspunde de realizarea termenelor de executie stabilite ale proiectului si incadrarea acestuia in buget.
    • Evalueaza si raporteaza periodic situatia de lucrari; verifica calitatea lucrarilor.
    • Asigura conducerea directa a activitatilor de executie a lucrarilor, in conformitate cu prevederile documentatiilor tehnice, ale normativelor in vigoare si ale procedurilor tehnice de executie, la nivelul de calitate si la termenele stabilite in contractele incheiate cu clientii.

    Alte informatii

    Se ofera:
    • Salariu motivant in concordanta cu experienta
    • Masina de serviciu
    • Mediu de lucru dinamic

    Beneficii

    • Decontarea transportului

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (49)