EXPERT ACHIZITII PUBLICE

Angajator: Klintensiv
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Ilfov
  • Actualizat la: 25.04.2024

    S.C. Klintensiv S.R.L. este o companie producătoare de agenți destinați curățării și igienizării de spații și suprafețe din domeniul medical și nu numai. Portofoliul companiei cuprinde produse biocide, produse destinate igienei corporale, produse de curățenie pentru zona HoReCa, produse cosmetice.

    Cerinte

    • detine studii superioare;
    • minim 3 ani – 5 ani de experienta pe o pozitie asemanatoare;
    • cunostinte foarte bune privind legislatia si normele de aplicare in vigoare referitoare la achizitiile publice;
    • detine cunostinte avansate de utilizare PC;
    • detine permis de conducere categoria B;

    Responsabilitati

    • aplica corect legislatia in vigoare privind achizitiile publice;
    • elaboreaza strategia de achizitii publice;
    • aplica principii in elaborarea cerintelor de selectie si elaborare a caietului de sarcini;
    • intocmeste dosarul de licitatie publica;
    • deruleaza procedurile specifice de achizitie publica;
    • gestioneaza contestatiile formulate in procedura de atribuire a contractului;
    • evalueaza ofertele depuse;
    • atribuie contractul de achizitie publica;
    • sa manifeste disponibilitate catre dialog, receptivitate, calm, tact in relatiile de serviciu;
    • sa raspunda la toate solicitarile venite din partea conducerii pentru indeplinirea unor sarcini conform fisei postului;
    • identificarea anunturilor publicate in platformele electronice;
    • efectuarea analizelor preliminare si propunerea de participare;
    • asigurarea ca societatea indeplineste conditiile de calificare sau eligibilitate prevazute in documentatiile de atribuire;

    Alte informatii

    Noi oferim:
    • Salariu motivant;
    • Sansa de afirmare profesionala intr-un mediu de lucru dinamic.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Popesti Leordeni,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Brasov, Ilfov,