Office Manager

Angajator: SAGA FILM
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Publicitate - Agentii publicitate
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 17.04.2024

    Over the past 15 years, Saga Film has grown from a small but very ambitious young team just starting in the field of TVC production to one of the biggest full production and service production companies in Romania.

    Cerinte

    Absoventă studii medii sau superioare
    Buna cunoastere si folosire a limbii romane
    Cunoasterea la nivel avansat a limbii engleze
    Dorinta de dezvoltarea personală şi profesională
    Cunoştinţe avansate: MS Office, Google, Google Drive
    Abilităţi de organizare şi gasirea de solutii la diverse provocari
    Persoană ordonată şi atenta la detalii, perseverenta
    Excelente abilităţi de comunicare si lucru in echipa
    Adaptabilitate la schimbari
    Proactiva
    Atitudinie pozitivă

    Responsabilitati

    Primirea vizitatorilor si asigurarea protocolui
    Primirea si redirectionaea corespondenţei
    Suport logistic pentru toate departamentele (casting, productie, postproductie)
    Achiziţionarea necesarului de birotică
    Redactarea si traducerea de documente
    Arhivarea electronică si fizica a documentelor
    Ţinerea de evidente.

    Domeniu dinamic, colectiv tanar, locatie centrala, posibilitati de avansare in cadrul firmei.
    Ne dorim o colaborare pe termen lung.
    Va rugam sa aplicati cu CV si SCRISOARE DE INTENTIE (in care sa ne spuneti de ce credeti ca sunteti potrivit/a acestei pozitii in cadrul firmei noastre) - in LIMBA ENGLEZA

    Beneficii

    • Decontarea transportului
    • Plata / compensare ore suplimentare
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    4000 - 5500 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (256)