INTERNSHIP DIGITAL MARKETING

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Concentrix active.

Vezi toate job-urile INTERNSHIP DIGITAL MARKETING active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Angajator: Concentrix
Domeniu:
  • Marketing
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 31.07.2019

    Life with us? It's more than just a paycheck. It's a fun-filled, future-building, community-connected, find-your-people lifestyle. We want everyone to have every opportunity to be the best version of themselves. And we offer everyone that opportunity.

    Cerinte

    CANDIDATUL IDEAL:

    • Ai cunostinte de engleza la nivel avansat
    • Esti o persoana organizata, responsabila si atenta la detalii
    • Ai o atitudine pozitiva si sa te adaptezi usor

    Responsabilitati

    CUM ARATA O ZI LA WEBHELP:

    • Vei fi responsabil de moderarea continutului (poze si comentarii C2C) care va aparea direct pe site-ul clientului
    • Te vei asigura ca doar informatiile corecte si relevante clientilor vor fi publicate pe website
    • Participi la succesul proiectului si al echipei prin feedback expert si partajarea de best practices pentru optimizarea proceselor clientului

    Alte informatii

    CE ITI OFERIM:

    • Program de internship platit in perioada iulie – septembrie, pentru o super experienta alaturi de o echipa cool
    • Vino la Webhelp sa lucrezi cu branduri de renume, precum BlablaCar si Drivy
    • Vei avea alocat un un manager din cadrul companiei noastre, care iți va prezenta proiectul la care o să lucrezi, te va indruma și iți va oferi feedback constant
    • Vei avea mentori care sa te indrume in ceea ce iti doresti sa faci dupa studii
    • Program de lucru flexibil in ture de noapte si weekend, full-time
    • Pachet salarial competitiv si bonus de performanta lunara

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Timisoara, Job national

    Vezi job-uri similare (90)