Manipulant Marfa

Angajator: Lagardère Travel Retail Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Stefanestii de Jos
  • Actualizat la: 02.06.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    Lagardère Travel Retail este lider global în industria de retail destinat călătorilor. Operând peste de magazine pe liniile de business Travel Essentials, Duty Free & Fashion și Foodservice în aeroporturi, gări și alte platforme situate în 42 de țări și teritorii, Lagardère Travel Retail a generat vânzări de 2,9 miliarde de euro în 2021 și 5,5 miliarde de euro în 2019.

    Cerinte

    Ce cautam:

    Minim 8 clase;
    Persoana atenta la detalii, rezistenta la efort fizic;
    Persoana ordonata - disciplina, corectitudine, flexibilitate;
    Experienta in domeniu reprezinta un avantaj dar nu este un criteriu eliminatoriu de selectie.

    Responsabilitati

    Cu ce te vei ocupa:

    Descarcarea paletilor de marfa, notarea datei de sosire in depozit si a transportatorului si depozitarea lor in spatiul dedicat pentru acest lucru;
    Preluarea coletelor din paleti;
    Procesarea comenziilor plasate de locatii (magazine/puncte de lucru);
    Urmarirea respectarii curateniei in depozit in timpul programului;

    Mentiune: Categoriile de produse gestionate vor fi din randul: presa, non-presa, carte (in functie de categorie, maximul de greutate manipulat poate fi 16 kg).

    Alte informatii

    CE OFERIM

    Contract de munca perioada nedeterminata;
    Tichete de masa 30 lei pentru fiecare zi lucrata;
    Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa prietenoasa si o companie de renume;
    Punctul de lucru este situat in Stefanestii de Jos, transportul fiind asigurat de companie (printr-un microbuz) de la gura de metrou Pipera – Depozit si retur;
    Program de lucru: Luni-Vineri, in intervalul 07:00 – 16:00;
    Tichete cadou de Paste si Craciun;
    Prima pentru evenimente deosebite (casatorie, nastere copil, etc.);
    Primire calduroasa in echipa de CSR, pentru a lasa o amprenta a faptelor bune in comunitate. Ne place sa facem bine in jurul nostru!
    Distractie si buna dispozitie la evenimentele corporate, care ne-au iesit super pana acum.

    Beneficii

    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Branesti, Popesti Leordeni,

    BUCURESTI, Popesti Leordeni,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Voluntari,

    Vezi job-uri similare (20)