Consultant Implementare Soft Hotel

Angajator: Trenkwalder Romania
Domeniu:
  • Hoteluri - Restaurante - Cafenele
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 02.06.2024

    Noi suntem Trenkwalder, unul dintre cei mai puternici jucători ai pieței de HR din Europa Centrală și de Est. Atât obiectivele noastre, cât și acțiunile, vorbesc despre oameni, povești de succes și o piață a forței de muncă mai bună.

    Unde ne găsești:

    Sediul nostru din București:
    Calea Griviței nr. 82-98, Sector 1, București, Cod Poștal 010705

    Cerinte

    Experiență anterioară în roluri de implementare sau utilizare a software-ului de management hotelier.
    Experiență în hotel (în departamentul operațional).
    Experiență cu soluții de contabilitate financiară/ERP.
    Cunoștințe de bază de MySQL constituie un avantaj.
    Utilizarea suitei Microsoft Office cel puțin la un nivel intermediar-avansat.
    Nivel avansat de engleză.
    Permis de conducere categoria B.

    Responsabilitati

    Asigură implementarea soluțiilor software la sediile clienților prin organizarea și coordonarea proiectului de implementare.
    Organizează și sprijină sesiuni de instruire pentru software-ul instalat pentru personalul clientului pentru utilizare corespunzătoare.
    Urmărește implementarea soluțiilor software când faceți parte dintr-o echipă.
    Înțelege modul de lucru al clientului și oferiți soluții de afaceri sau operaționale.
    Furnizează asistență post-instalare/suport, consultanță dedicată clienților pentru a asigura utilizarea și funcționarea optimă a soluțiilor achiziționate.
    Se asigură că documentația tehnică este trimisă tuturor departamentelor implicate.
    Respectă standardele interne de calitate.

    Alte informatii

    Tichete de masă.
    Reduceri de 20%-25% la unele dintre restaurantele din portofoliu.
    Abonament medical MedLife.
    Abonament la Bookster.
    Beneficii pentru wellness: abonament cu reducere la World Class/7card.
    O zi liberă suplimentară de ziua ta.

    Beneficii

    • Abonament medical
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Abonament Bookster
    • Zile libere suplimentare
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Masina de serviciu
    • Tichete de masa

    5000 RON NET / luna
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI, Ilfov, Ploiesti,

    Vezi job-uri similare (374)