Assistant Manager (3500 RON NET)

Angajator: Partnerd
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.05.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    - Experiență minim 6 luni în domeniu
    - Abilități de comunicare și organizare
    - Cunoștințe Microsoft Office
    - Limba engleză la nivel mediu
    - Capacitatea de a lucra în ture

    Responsabilitati

    - Administrarea contractelor și negocierile de preț cu furnizorii de birou, serviciile și închirierea biroului
    - Administrarea facturilor și corespondenței primite
    - Primirea vizitatorilor și administrarea protocolului
    - Răspunderea întrebărilor angajaților referitoare la problemele de management al biroului
    - Colaborarea cu furnizorii de management al facilităților, inclusiv serviciile de curățenie și securitate
    - Administrarea mărfurilor locale, facturilor și sarcinilor
    - Oferirea de suport departamentului de resurse umane, dacă este necesar
    Participarea activă la planificarea și executarea evenimentelor companiei

    Program: Se lucrează in ture de 12 ore (7:00-19:00), 4 zile libere/săptămână.

    Salariu: 3500 RON net (4000 după 3 luni)

    Beneficii: Masa inclusă si asigurare medicala la Regina Maria

    Salariu

    3500 RON

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Bonus anual
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Catering / decontarea mesei de pranz
    • Plata / compensare ore suplimentare
    • Petreceri/evenimente companie
    • Laptop
    • Telefon mobil

    Aplica fara CV
    6500 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI, Sibiu, Targu Mures,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (195)