Tehnician Întreținere - IKEA Romania, Baneasa&Pallady

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile IKEA Romania active.

Vezi toate job-urile Tehnician Întreținere - IKEA Romania, Baneasa&Pallady active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: IKEA Romania
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 16.05.2018

    Viziunea IKEA este de a crea o viață de zi cu zi mai bună pentru mulți oameni. Ideea noastră de afaceri este să oferim mobilier de casă bine conceput, funcțional și accesibil, de înaltă calitate, produs cu grijă pentru oameni și mediu.

    Brandul IKEA reunește peste 200.000 de colegi in întreaga lume. Este un singur brand, dar ajunge la milioane de inimi și case. Lanțul nostru valoric este unic. Include totul, de la dezvoltarea produsului, proiectare, furnizare, producție și vânzări – și, desigur, începe și se termină cu clienții noștri.

    O carieră la IKEA te poate duce în orice direcție îți place
    Vino să lucrezi alături de noi! Anul aceasta am împlinit 80 de ani de activitate iar alături de noi vei ajuta oamenii să își creeze o viață de zi cu zi mai bună acasă. Aceasta este o muncă importantă, pentru care sunt implicate mai multe roluri. Atât de multe, de fapt, încât suntem destul de siguri că vei găsi ceva care să ți se potrivească.

    Cerinte

    Cunoștințele, abilitățile și experiența ta includ:
    • experiență în domeniul tehnic-montaj/întreținere echipamente clădiri-retail/shopping center-(instalații electrice și sanitare, grupuri electrogene, transformatoare, detecție și stingere incendiu, HVAC, UPS-uri, BMS, grupuri pompare), de minim 3 ani,
    • abilități de urmărire a calității lucrărilor executate de contractori,
    • cunoștințe medii de limba engleză, competențe informatice (Ms Office),
    • atenție la detalii pentru a te asigura că standardele de calitate sunt îndeplinite,
    • capabilități de organizare, prioritizare a sarcinilor zilnice și eficientizare a timpului,
    • o atitudine pozitivă, inițiativă și dorință de asumare a responsabilității,
    • adaptabilitate, rezistență la stres, rutină și orientare către soluții,
    • disponibilitate de a lucra în weekend, în schimburi (ture de zi și de noapte) și în zile de sărbătoare legală.

    Responsabilitati

    Responsabilitățile tale vor include:
    • să urmărești îndeplinirea planului de întreținere preventivă a echipamentelor,
    • să urmărești, coordonezi și să răspunzi de activitatea echipelor subcontractoare,
    • executarea în cel mai scurt timp a operațiilor tehnice necesare pentru remedierea defectelor/urgențelor apărute, ce țin de competență ta;
    • să colaboreazi, informezi și să răspunzi pozitiv acelor solicitări care țin de atribuțiile și
    responsabilitățile tale venite din partea altor angajați.

    Alte informatii

    CREȘTEM IMPREUNĂ
    Compania IKEA oferă un mediu de lucru interesant și dinamic pe o piată globală. Deoarece suntem lider mondial în amenajarea și decorarea locuințelor, îți oferim oportunităti excepționale de a crește și a te dezvolta

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Buftea, Chitila,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (21)