Responsabil Mediu

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Rossini Sleeve Technologies active.

Vezi toate job-urile Responsabil Mediu active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: Rossini Sleeve Technologies
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 11.11.2017

    Rossini Sleeve Technologies produce sleeve-uri pentru imprimante industriale : Evergreeen Sleeve, Everstat Sleeve- asistenta electorostatica, Photoflex Sleeve – tiparire continua, Starcoat Sleeve, StarGlas Sleeve.
    Pe langa aceste produse folosite in flexografie, Rossini produce o gama larga de sleeve-uri din fibra de sticla si carbon cu acoperiri multiple, pentru orice aplicatie in rotogravura si ambalaje flexibileCateva din brevetele faimoase ale Rossini:

    • Air Carrier Sleeve System
    • Etichetele colorate introduse pentru a identifica Multi-layered printing sleeve
    • ESA White Sleeve
    • Leonardo Seamless Offset Sleeve
    • Photosleeve
    • Microprocesorul de identificare

    Cerinte

    Studii superioare tehnice
    Cunoștințe avansate limba engleză
    Experienta in domeniu

    Responsabilitati

    Intocmirea gestiunii deseurilor
    Planifică, coordonează și monitorizează activitatea de protecție a mediului, de gestiune a deșeurilor
    Planifică, coordonează și monitorizează activitatea de prevenire și protecție și de stingere a incendiilor
    Trasabilitatea deseurilor
    Intocmirea documentatii de mediu
    Coordonarea tuturor activităților legate de mediu.
    Menținerea sistemului de management de mediu conform cerințelor standardului ISO 14001

    Alte informatii

    Se ofera :
    Salariu competitiv;
    Tichete de masa pentru fiecare zi lucratoare in valoare de 15 lei;
    Orele suplimentare sunt platite cu 200%;
    Al 13-lea salariu;
    Prime ;

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (11)