BIOLOG

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Klintensiv active.

Vezi toate job-urile BIOLOG active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Controlul calitatii active pe Hipo.ro

Angajator: Klintensiv
Domeniu:
  • Controlul calitatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Ilfov
  • Actualizat la: 09.01.2023

    S.C. Klintensiv S.R.L. este o companie producătoare de agenți destinați curățării și igienizării de spații și suprafețe din domeniul medical și nu numai. Portofoliul companiei cuprinde produse biocide, produse destinate igienei corporale, produse de curățenie pentru zona HoReCa, produse cosmetice.

    Cerinte

    Candidatul ideal:
    • Studii superioare finalizare in domeniul biologiei, biochimiei
    • Cunostinte avansate de operare PC ((Excel, Word, PowerPoint);
    • Abilitati de comunicare interactiva, organizare, initiativa proprie.
    • Studii doctorale, sunt considerate avantaj.
    • Persoana dedicata studiului individual, capabila sa lucreze singura, deschisa la schimbari ample.
    • Persoana trebuie sa respecte etica cercetarii, deontologia profesionala si secretul de serviciu, sa ocroteasca natura si mediul.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

    • Planificarea activitatii de cercetare si dezvoltare cu organisme vii
    • Coordonarea echipei de tehnicieni,
    • Managerierea activitatii in scopul asigurarii functionarii neintrerupte a tuturor proceselor,
    • Documentarea adecvata a tuturor activitatilor in acord cu cerintele ISO 9001

    Alte informatii

    Noi iti oferim:
    • Pachet salarial atractiv;
    • Bonusuri in functie de performante;
    • Mediu de lucru prietenos.

    Ilfov,