HR Intern

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Chimie - Petrochimie
  • Internship
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 13.12.2019

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Cunostinte de Limba Engleza nivel avansat (vorbit-citit-scris);
    Studii superioare absolvite in curs de absolvire (tehnice prezinta avantaj);
    Capacitate foarte buna de comunicare si relationare;
    Disponibilitate de invatare;
    Persoana atenta la detalii, organizata.

    Responsabilitati

    Suport pentru intocmirea documentelor de angajare specifice: contracte individuale de munca, acte aditionale, adeverinte, etc.;
    Suport pentru procesul de recrutare si selectie (screening-uri CV-uri, programari candidati).

    Alte informatii

    Program Internship platit;
    Program de lucru: L-V: 09:00-18:00
    Sustinere in dezvoltarea carierei pe termen mediu si lung, acces la programele de formare.