Reprezentant Vanzari Intern- Back office

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Gi Group Romania active.

Vezi toate job-urile Reprezentant Vanzari Intern- Back office active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Constructii
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 19.11.2019

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Candidatul ideal:
    - 1 an experiență într-un post similar în vânzări;
    - Experienţa în domeniul comerţ/prelucrare Material Lemnos- reprezintă un avantaj;
    - Competențe de negociere și ușurință în comunicare;
    - Capacitate de organizare și planificare;
    - Cunoștințe de operare PC și sisteme informatice;
    - Studii medii sau superioare;
    - Limba engleză la nivel mediu.

    Responsabilitati

    Responsabilități:
    ➣ Acordă suport atât pentru reprezentantul de vânzări din teren alocat, cât și pentru clienții din portofoliul acestuia;
    ➣ Administrează clienții din portofoliul reprezentantului de vânzări din teren alocat pe grupa de produse;
    ➣ Prezintă, promovează și vinde produsele în conformitate cu standardele și politicile comerciale ale companiei;
    ➣ Procesează comenzile și cererile de oferte primite de la clienți, emite confirmarile de comandă și lansează notele de livrare;
    ➣ Negociază contractele în limita autorității postului;
    ➣ Întocmește situații și rapoarte conform solicitărilor.

    Alte informatii

    Se oferă:
     Pachet salarial competitiv;
     Transport asigurat;
     Se oferă posibilitatea de creștere profesională în cadrul companiei;
     Training;
     Program L – V 8:00 - 17:00.

    Pentru mai multe detalii aşteptăm CV –ul tău. Ne poti contacta la tel: 0746 047 580 sau te aşteptăm cu CV-ul la sediul nostru pe str. Someşului, nr. 18 - 22, Cluj-Napoca să ne cunoaştem la un ceai sau o cafea.