Asistent Director Hub

Angajator: Raiffeisen Bank
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Banci
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Sibiu
  • Actualizat la: 19.11.2018

    Raiffeisen Bank este o banca universala, oferind o gama completa de produse si servicii de cea mai buna calitate.

    Daca esti la inceput de cariera te invitam sa faci primul pas, cu un stagiu de practica sau un program de internship, sau identifica locul de munca ideal pentru tine si alatura-te echipei Raiffeisen Bank!

    Totodata daca esti un profesionist cu experienta, la Raiffeisen Bank iti oferim permanent oportunitatile pentru a iti dezvolta constant competentele si a atinge urmatorul nivel.

    Cerinte

    Candidatul ideal

    ● Studii superioare;
    ● Minim 1 an experienta pe o pozitie similara, de preferat intr-o companie
    multinationala;
    ● Cunostinte foarte bune de operare PC;
    ● EXCEL -mediu spre avansat;
    ● Limba engleza - nivel mediu;
    ● Abilitati excelente de comunicare scrisa si orala;
    ● Capacitate de organizare;
    ● Persoana analitica, placere de a lucra cu cifre;
    ● Responsabilitate, integritate;
    ● Abilitati de rezolvare a problemelor;
    ● Orientare catre client.

    Responsabilitati

    ● Asigura activitatea de asistenta a Directorului Hub Retail;
    ● Intampina, filtreaza si programeaza solicitarile persoanelor care doresc o intalnire cu
    Directorul Hub Retail;
    ● Intocmeste agenda zilnica si tine evidenta deplasarilor in teritoriu ale Directorului Hub
    Retail;
    ● Efectueaza sumarul, trieaza legislatia relevanta pentru domeniul RU si asigura
    informarea colegilor din arie;
    ● Redacteaza prezentari​;
    ● Organizeaza evidente, politici si proceduri;
    ● Desfasoara activitati de resurse umane, relatii publice;
    ● Intocmeste statistici, rapoarte solicitate de Director Hub Retail.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Raiffeisen Bank. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Raiffeisen Bank >>