Slot Attendant

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Niko Group Com active.

Vezi toate job-urile Slot Attendant active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Niko Group Com
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 14.07.2019

    With an international experience of 20 years, WINBET became shortly the most successful chain of gaming clubs in Eastern and Central Europe. We are present in Bulgaria, Serbia, Croatia, Georgia, Belarus, Tanzania and Romania.

    Cerinte

    • Absolvent de studii liceale/universitare
    • Cunostinte de limba engleza la un nivel conversational
    • Aspect placut si ingrijit
    • Abilitati de calcul matematic
    • Bune abilitati de comunicare si relationare
    • Responsabilitate, planificare si organizare
    • Lucru in echipa, dar si individual
    • Disponibilitate pentru lucru in ture (inclusiv tura de noapte).

    Responsabilitati

    • Informarea clientilor referitor la modul de functionare al aparatelor de joc
    • Supravegherea permanenta a modului de desfasurare a activitatii in sala de joc
    • Intocmirea incasarilor zilnice si predarea gestiunii
    • Realizarea platilor corespunzatoare castigurilor obtinute de clienti
    • Servirea clientilor cu produse din protocol.

    Alte informatii

    Oferim:
    - Salariu atractiv si competitiv pe piata;
    - Sistem de bonusare in functie de performante;
    - Tichete de masa;
    - Perioada de training si acomodare;
    - Echipa tanara si dinamica;
    - Oportunitati de dezvoltare profesionala;
    - Companie in plina dezvoltare.

    Aplica fara CV
    3000 - 4280 RON NET / luna
    BUCURESTI, Job national

    Aplica fara CV
    3000 - 4200 RON NET / luna
    BUCURESTI,