PROGRAMATOR JUNIOR

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile H Grup IT Expert active.

Vezi toate job-urile PROGRAMATOR JUNIOR active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: H Grup IT Expert
Domeniu:
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.01.2013

    H GRUP IT EXPERT is a Romanian IT Services company with more than 12 years of experience In the Romanian market. The company offers the complete range of IT Services from software application development to infrastructure support and global outsourcing.

    Cerinte

    -Student in an terminal sau tanar absolvent de studii superioare cu profil tehnic;
    - Gandire logica;
    - Dorinta de afirmare intr-un mediu competitiv;
    - Bune aptitudini de comunicare, capacitate de a invata rapid, dinamism, initiativa, entuziasm;
    - Aptitudini de lucru in echipa.
    - Cunoasterea limbii franceze

    Responsabilitati

    - Realizeaza programele pentru calculator, conform unor specificatii predefinite,
    - Se asigura ca documentatia si testele respecta specificatiile;
    - Participa la analiza functionala si organica a proiectelor.

    - Se ofera formare Mainframe (Cobol, DB2, CICS) sau Net Technologies
    - Se lucreaza pe proiecte pentru clienti francezi, banci si societati de asigurari.

    Alte informatii

    Beneficii:

    - formare remunerata
    - cursuri de limba franceza

    2000 RON NET / luna
    Hybrid

    3200 RON NET / luna
    BUCURESTI, Ilfov,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (45)