iCredit

Orase: Alba Iulia, Alexandria, Arad, Bacau, Baia Mare, Barlad, Bistrita, Botosani, Brad, Braila, Branesti, Brasov, Brazi, Breaza, BUCURESTI, Busteni, Buzau, Calarasi, Campia Turzii, Campina, Campulung Moldovenesc, Campulung Muscel, Caracal, Caransebes, Carei, Cernavoda, Cisnadie, Cluj Napoca, Codlea, Constanta, Craiova, Curtea de Arges, Deva, Draganesti-Olt, Dragasani, Drobeta Turnu-Severin, Fagaras, Fetesti, Focsani, Gaesti, Galati, Giurgiu, Hateg, Hunedoara, Iasi, Ilfov, Lugoj, Magurele, Mangalia, Marghita, Medgidia, Medias, Miercurea-Ciuc, Mioveni, Mizil, Moinesti, Moreni, Motru, Nadlac, Nasaud, Navodari, Odorheiu Secuiesc, Oltenita, Onesti, Oradea, Orastie, Otopeni, Pascani, Petrosani, Piatra Neamt, Pitesti, Ploiesti, Popesti Leordeni, Ramnicu Sarat, Ramnicu Valcea, Recas, Reghin, Resita, Roman, Rosiorii de vede, Sacele, Sannicolau Mare, Satu-Mare, Sebes, Sfantu Gheorghe, Sibiu, Sighisoara, Slatina, Slobozia, Suceava, Targoviste, Targu Jiu, Targu Mures, Tecuci, Timisoara, Tulcea, Turda, Turnu Magurele, Urziceni, Vaslui, Voluntari, Zalau, Zarnesti, Zimnicea,
Industrie: Bancar-Servicii financiare

Easy Asset Management este o Institutie Financiară Nebancară fondată în anul 2005, care activează în 6 țări: România, Bulgaria, Polonia, Cehia, Macedonia și Ucraina.

În prezent, compania este unul dintre liderii de piață în industria de credite rapide din Europa Centrală și de Est, cu peste 2 milioane de credite aprobate.

În România, sub marca iCredit, compania deține un portofoliu în valoare de peste 12 milioane de euro, iar echipa din țara noastră este formată din peste 1.000 de profesioniști, care activează în biroul central din București și în cele 65 de birouri din întreaga țară.

Job Companie Oras(e) Data
Operator Call Center Incoming

full-time Student/Absolvent

Iti place sa vorbesti la telefon si vrei sa castigi bani din asta, esti o persoana empatica atunci esti potrivita pentru postul de Operator Call Center Incoming.[..]

iCredit BUCURESTI
01.05.2016
AGENT COLECTARE PRIN TELEFON

full-time 0 - 1 an experienta

* Initierea de apeluri catre clienti in vederea negocierii conditiilor de plata cu acestia; * Preluarea apelurilor din partea clientilor, si solutionarea aspectelor semnalate de catre acestia; * Furnizarea de informatii corecte clientilor si consecintele neachitarii datoriilor; * Negocierea condi[..]

01.05.2016
CLUJ: OFITER ANTIFRAUDA - CONTROL INTERN

full-time 1 - 5 ani experienta

Responsabilitati: - Verificarea actelor in Birourile Regionale ale Companiei; - Urmarirea si colectarea informatiilor despre eventualele încalcari ale regulamentelor si procedurilor interne ale Companiei; - Descoperirea fraudelor comise de catre angajatii si/sau clientii Companiei si administr[..]

iCredit Cluj Napoca
01.05.2016
Junior Telesales Agent

Acest job este ideal pentru persoanele tinere, dinamice, care pot învăța repede și au nevoie de un program flexibil.[..]

01.05.2016