HR & Admin Support Receptie

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile VIVRE DECO active.

Vezi toate job-urile HR & Admin Support Receptie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: VIVRE DECO
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 16.08.2017

    We are an online retailer specialized in Home & Lifestyle, operating in 8 markets: Romania, Bulgaria, Hungary, Croatia, Poland, Slovakia, Slovenia and the Czech Republic, with a team of ca. 200 people: buyers, content producers, developers, marketers, operations and logistics. Our mission is to be the leading destination for home & lifestyle shopping and inspiration in CEE.

    Cerinte

    6 luni - 1 an experienta in activitati administrative;
    Excel mediu, engleza mediu (se va testa la interviu VIVRE);
    Abilitatea de lucra cu oamenii si documentele (se va testa la interviu VIVRE).

    Responsabilitati

    -Receptie, office management, gestiunea documentelor de intrare - iesire;
    -Activitati de protocol;
    -Gestioneaza nevoile pe departamente pentru achizitii de birou si interactiunea cu furnizorii specifici pentru obtinerea de oferte comerciale;
    -Se asigura ca spatiile de lucru din cladirea administrativa (2 etaje, spatii salariati si spatii intalniri) sunt adecvate activitatilor;
    -Suport pentru administrarea documentelor de resurse umane;
    -Suport pentru activitatea de recrutare si selectie de personal;
    -Organizarea si participarea la targurile de joburi/ evenimente si comunicarea valorilor VIVRE.