Director Magazin JYSK

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile JYSK active.

Vezi toate job-urile Director Magazin JYSK active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: JYSK
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Alexandria
  • BUCURESTI
  • Buzau
  • Actualizat la: 22.04.2017

    JYSK s-a extins incepand din anul 1979 de la un singur magazin in Danemarca, la 2500 de magazine deschise azi in toata lumea. Pentru a consolida aceasta crestere pe viitor, avem nevoie de cei mai buni angajati. Avem in prezent 40 de magazine in Romania si 9 in Bulgaria. Profita de aceasta mare oportunitate pentru a face parte din echipa JYSK Romania.

    Cerinte

    JYSK este in cautarea unui Director de Magazin dedicat!
    Iti place sa obtii rezultate excelente in vanzari si faci eforturi suplimentare pentru a le obtine? Iti place sa lucrezi intr-o companie dinamica si cu multe provocari? Vrei sa performezi impreuna cu echipa ta? Atunci, tu ai putea fi cel pe care il cautam.

    Esti dedicat si …
    • dai dovada de experienta in obtinerea unor rezultate excelente cu echipa ta
    • ai rezultate bune in a conduce și in a dezvolta o echipă creand si dezvoltand talente
    • oferi servicii excelente clientilor
    • lucrezi din greu si esti activ si vizibil in cadrul echipei tale
    • iei decizii singur intr-un mediu activ si dinamic, si iti asumi intreaga responsabilitate pentru toate deciziile din magazin
    • esti dornic sa te dezvolti si si iti doresti cu ardoare sa ai o cariera in retail

    Responsabilitati

    Intalnesti oportunitati. Noi iti oferim:
    • o cultura organizationala extraordinara in care deciziile se iau rapid si sunt practice
    • oportunitati de dezvoltare si traininguri de inalta calitate
    • bonusuri atractive care rasplatesc vanzarile si rezultatele extraordinare
    • sansa de a concura, de a castiga si de a sarbatori performantele excelente
    • structura si concepte care iti ofera oportunitati pentru ca tu sa obtii rezultate excelente
    • un tort de ziua ta, cafea si multe fructe

    Alte informatii

    Dedica-te si vei intalni oportunitati!
    Aplica acum si consolideaza-ti cariera!
    Ai nevoie de mai multe informatii? Intra pe cariere.jysk.ro si afla mai multe despre JYSK, mediul nostru de lucru si cunoaste un Store Manager
    Numai candidatii selectati vor fi contactati.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Alexandria,

    Vezi job-uri similare (140)