Inginer Productie

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Prysmian Group active.

Vezi toate job-urile Inginer Productie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Prysmian Group
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Slatina
  • Actualizat la: 22.10.2015

    Prysmian Group is world leader in the energy and telecom cables and systems industry

    Cerinte

    - Studii superioare – profil tehnic

    - Experienta intr-un post similar

    - Bune cunostinte operare PC; SAP

    - Abilitati de comunicare si relationare, rezistenta la stress

    - Limba engleza

    Responsabilitati

    - Responsabil de coordonarea intregului proces de productie

    - Responsabil de realizarea situatiilor de productie, de calculul necesarului de material, de calitatea produselor realizate

    - Stabilirea fluxului de productie

    - Implicarea in rezolvarea problemelor

    - Asigurarea fluxului de informatii intre productie si departamentul de ingineri

    - Monitorizarea procesului tehnologic de productie si propunerea de solutii de imbunatatire

    - Monitorizarea procesului de productie si propunerea de actiuni si masuri necesare imbunatatirii performantei industrial: fiabilitate, consum energie, costuri productie

    Alte informatii

    Beneficii oferite:

    - mediu de lucru atractiv, plin de provocari profesionale

    - pachet financiar atractiv

    - oportunitati de formare profesionala

    Slatina,

    Slatina,

    Aplica fara CV
    Slatina,

    Vezi job-uri similare (5)