Nestle Needs YOUth - Customer Service Internship (4 luni, platit)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Nestle Romania active.

Vezi toate job-urile Nestle Needs YOUth - Customer Service Internship (4 luni, platit) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Nestle Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 22.05.2015

    La Nestlé vei descoperi o lume bazata pe respect – pentru sine, pentru colegi, pentru diversitate si pentru viitor. Respectul ghideaza toate deciziile noastre si contureaza experienta pe care o oferim fiecarui angajat, indiferent de nivelul orgazitional la care se afla.

    Cerinte

    Stundent sau absolvent
    - Engleza avansat
    - Bune cunostinte al pachetului Microsoft Office
    - Abilitati de comunicare (oral si scris)
    - Capacitatea de a lucra sub presiune si cu termene limita
    - Capacitate de prioritizare a sarcinilor
    - Organizare si disciplina

    Responsabilitati

    - Ofera suport in procesarea comenzilor unui anumit numar de clienti.
    - Interactioneaza cu colegii din Sales si Supply Chain pentru a identifica cele mai bune solutii pentru a satisface nevoile clientilor.
    - Responsabil de acuratetea datelor introduse, asigurand respectarea fluxului comenzii.
    Dezvoltarea si mentinerea unei relatii eficiente si profesionale cu contactele interne si externe pentru optimizarea serviciului clienti.
    - Analizeaza si rezolva plangeri in conformitate cu procedurile companiei, impreuna cu clientii si alte departamente Nestle implicate.
    - Urmareste plangerile dupa motive si propune masuri pentru scaderea numarului de facturi de corectie

    Alte informatii

    Program: full time (8 ore/zi) – 3 luni

    Data de inceput a programului de internship: Mai (1 pozitie) si Iunie (2 pozitii)

    Internshipul este platit (se intocmeste contract de munca pe perioada determinata)

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Nestle Romania. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Nestle Romania >>

    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Giurgiu,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (100)