Internship Contabilitate ( 4 luni, platit)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile L'Oreal Romania active.

Vezi toate job-urile Internship Contabilitate ( 4 luni, platit) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: L'Oreal Romania
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 15.04.2015
    Remote work: On-site

    Cerinte:

    • Absolvent studii economice ( domeniul financiar)
    • Minim 6 luni experienta intr-o pozitie similara
    • Abilitati de lucru cu SAP
    • Abilitati excelente de comunicare in limba engleza
    • Atitudine proactiva si orientare spre obtinerea rezultatelor

    Responsabilitati:
    • Arhivare documente financiar contabile
    • Verificare si clasificare documente fiscale
    • Inregistreaza facturi de prestatii furnizori interni
    • Inregistreaza intrari de marfa in baza documentelor primite de la magazie (facturi interne, facturi externe, DVI si NIR)
    Pentru mai multe informatii, ROHR@loreal.com.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Otopeni,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Buftea, Otopeni,

    Vezi job-uri similare (89)