Internship Distributie Fizica (6 luni, platit)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile L'Oreal Romania active.

Vezi toate job-urile Internship Distributie Fizica (6 luni, platit) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: L'Oreal Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 07.05.2015
    Remote work: On-site

    Responsabilitati
    Sub coordonarea Managerului de Distributie Fizica vei lucra la:

    • Verificarea situatiilor stocurilor, transfer si reglari de stocuri
    • Rezolvarea de situatii punctuale
    • Interactiunea cu furnizorii de servicii logistice
    • Realizarea de rapoarte si situatii in Ms Excel si SAP
    Cerinte
    • Absolvent studii superioare comert, logistica, transport
    • Minim 6 luni experienta intr-o pozitie similara
    • Comunicare in limba engleza nivel avansat
    • Abilitati de comunicare si organizare
    • Atitudine proactiva si orientare spre obtinerea rezultatelor
    Pentru mai multe informatii, ROHR@loreal.com.

    Hybrid

    Hybrid

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (20)