Traineeship Supply Chain/Audit/Legal/HR/Inginerie/Logistica

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Professional active.

Vezi toate job-urile Traineeship Supply Chain/Audit/Legal/HR/Inginerie/Logistica active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Internship active pe Hipo.ro

Angajator: Professional
Domeniu:
  • Internship
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 03.04.2015

    Professional represents for over 25 years, the most performing Romanian approach of complete human resources services on the market.

    We define our approach and evolution through key-words like professionalism, dedication, promptitude, flexibility and ethics. We take pride of a reputation that obliges and challenges us to discover and develop new methods, designed to respond to our clients need.

    Cerinte

    - Utilizeaza in mod eficace resursele de care dispune, se organizeaza si prioritizeaza sarcinile astfel incat sa obtina rezultatele asteptate;
    - Proaspat absolvent facultate;
    - Limba engleza - nivel avansat;
    - Cunostinte avansate de operare Microsoft Office;
    - Cunostinte de comunicare si prezentare;
    - Cunostinte analitice si sinteza;
    - Orientarea spre dezoltarea personala;
    - Asertivitate si obiectivitate;
    - Dinamism, spirit de echipa, entuziasm;
    - experienta in pozitii similar de tipul internshipurilor si stagiilor de practica.

    Responsabilitati

    - Participa activ la toate procesele din departament;
    - Realizeaza proiecte individuale sau in echipa;
    - Parcurge un program platit, acumuland experienta intr-o companie renumita.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Professional. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Professional >>

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (11)