Internship - Node.js

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Mobile Touch active.

Vezi toate job-urile Internship - Node.js active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Internship active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: Mobile Touch
Domeniu:
  • Internship
  • IT Software
  • Tip job: stagiu de practica
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 06.09.2014

    Mobile Touch este specializata in dezvoltarea de aplicatii native pentru dispozitive mobile cu sisteme de operare iOS (iPhone, iPad si iPod touch), Android, Windows Phone, dar si aplicatii bazate pe tehnologii web: HTML, CSS, JavaScript.

    Oferim clientilor nostri servicii complete de dezvoltare a aplicatiilor mobile: implementare, optimizare, design grafic, consultanta, quality assurance, platforme de administrare si servicii web, servicii de publicare si post-publicare a aplicatiilor mobile.

    Cerinte

    Experienta cu Node.js reprezinta un avantaj, dar nu este obligatorie.

    Responsabilitati

    Invata limbajul Node.js
    Avea ocazia de a beneficia de un contract pe perioada nedeterminata la finalul stagiului

    Alte informatii

    Se poate concretiza cu contract pe perioada nedeterminata.

    Aplica fara CV
    Campulung Moldovenesc, Iasi, Suceava,

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca, Iasi, Zalau,

    Aplica fara CV
    Iasi, Bacau,

    Vezi job-uri similare (7)