Agent Serviciu Client

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Bluepower active.

Vezi toate job-urile Agent Serviciu Client active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Internship active pe Hipo.ro

Angajator: Bluepower
Domeniu:
  • Internship
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 14.05.2014

    Bluepower este un call center în limba italiană cu sediul in Timișoara. Oferim vânzări și suport întreprinderilor care folosesc tehnologia pentru a găsi soluții pentru casa, munca și viața de zi cu zi.

    Cerinte

    Disponibilitate pentru un contract full time orar 9-17;
    Competente de nivel mediu/incepator in limba italiana ( citit, intelegere discurs oral) si de utilizare computer.
    Atitudine orientata spre rezultate.

    Responsabilitati

    Participarea la programul de formare a competentelor de comunicare in limba italiana;
    Informarea clientilor asupra produsului promovat conform standardelor companiei; stabilirea intalnirii cu agentul de vanzari delegat zonal.

    Aplica fara CV
    Remote