Agent Telesales - Orange Romania

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Elicom active.

Vezi toate job-urile Agent Telesales - Orange Romania active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Elicom
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 05.02.2014

    Servicii Call Center inbound/outbound pentru mari companii multinationale si romanesti, din sectoare de activitate diverse, incepand cu servicii pentru companii din IT&C si pana la cele din FMCG.

    Cerinte

    Iti place sa vorbesti la telefon? Ce ai zice sa imbini utilul cu placutul si sa obtii si bani din acest hobby?

    Daca da, noi vrem sa te cunoastem si sa te alaturi echipei noastre de Agenti Telesales.

    Si ca sa fie totul si mai placut adu-ti si cativa prieteni!

    CAUTAM noi colegi care sa ne ajute la promovarea si vanzarea prin telefon a produselor si pachetelor de servicii ORANGE, cel mai mare operator de telefonie mobila din Romania.

    Trebuie doar sa ai:

    - voce placuta, abilitati de comunicare, negociere si putere de convingere
    - obiectivele de vanzari realizate lunar
    - dorinta de autosustinere financiara
    - orientare catre client
    - capacitate de a te integra rapid in echipa
    - seriozitate si dorinta de afirmare
    - abilitati de ascultare activa si interrelationare
    - cunostinte operare PC
    - experienta pe un post similar reprezinta un avantaj (vanzare directa, asistenta la vanzare)

    Responsabilitati

    Pentru o buna colaborare OFERIM conditii excelente de munca avand echipamente de ultima ora si o echipa manageriala profesionista, tanara si dinamica care iti va oferi traininguri periodice de specialitate, totul in baza contractului individual de munca.

    Pachetul salarial este format din:

    - salariu fix
    - tichete de masa
    - bonusuri si comisioane nelimitate din vanzari, corelate cu rezultatele

    Cerem si oferim seriozitate!

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (152)