Customer Support with Russian language/Поддержка клиентов на русском языке

Angajator: Teleperformance Romania
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 06.12.2018
    Scurta descriere a companiei

    Descoperă Teleperformance România:

    Teleperformance, liderul mondial pe piața serviciilor externalizate de management al experienței cu clienții, dezvoltă în parteneriat cu companii importante din diverse industrii, strategii referitoare la relația cu clienții acestora, folosind multiple canale de comunicare. Compania furnizează rezultate superioare prin operațiunile de suport clienți, achiziții, suport tehnic s.a.
    Grupul operează 147.000 de stații de lucru, cu aproape 190.000 de angajați în 311 centre de contact, în 65 de tări și deservind mai mult de 160 de piețe. Acesta gestionează programe în 75 de limbi și dialecte, în numele marilor companii internaționale dintr-o mare varietate de industrii.
    În România, și-a început activitatea în 2004 devenind în scurt timp lider pe piață locală. În prezent are peste 1300 de angajați care vorbesc fluent italiană, franceză, spaniolă, engleză, germană, rusă și poloneză.
    Află mai multe aici: https://www.teleperformance.com

    Cerinte

    Мы хотим, чтобы наши сотрудники были вдохновлены и мотивированы, чтобы они гордились тем, что принадлежат нашей команде. Мы помогаем им строить свою профессиональную карьеру.
    Teleperformance Румыния в настоящее время ищет представителей по обслуживанию клиентов на РУССКОМ языке. Если вы знаете, как cформировать опыт работы с клиентами, занимаясь вопросами и проблемами с полной ответственностью, профессионализмом и добротой, это предложение работы для вас!

    Responsabilitati

    В своей роли представителей службы поддержки клиентов вы будете обрабатывать входящие запросы через звонки и электронную почту и предоставлять наилучший сервис нашим клиентам.

    Что мы предлагаем:
    • Контракт на полный рабочий день / неполный рабочий день;
    • Конкурентоспособная заработная плата
    • Гибкий график работы
    • Высокий класс и современный офис, расположенный в Бухаресте
    • Мультикультурная рабочая среда и смешанные возрастные группы;
    • Пакет льгот - билеты на питание, общественный транспорт, система дисконтных карт от различных партнеров, частное здравоохранение