Intern

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Smithfield Romania active.

Vezi toate job-urile Intern active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Internship active pe Hipo.ro

Angajator: Smithfield Romania
Domeniu:
  • Internship
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 18.11.2019
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    - Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare
    - Aptitudini de utilizare a pachetului MS Office
    - Buna cunoastere a limbii engleze

    Responsabilitati

    - Introducerea datelor in sistemul informatic;
    - Indeplinirea sarcinilor de serviciu conform responsabilitatilor specifice departamentului;
    - Realizarea unui proiect specific prezentat la sfarsitul sesiunii de Internship.

    Alte informatii

    ► Alătură-te unei mari echipe internaționale!

    ► Oferim stabilitate și numeroase posibilități de dezvoltare a carierei.

    ► Suntem o companie în continuă creștere și dezvoltare.