Agenti Vanzari Produse Lactate

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Talentor Romania active.

Vezi toate job-urile Agenti Vanzari Produse Lactate active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Talentor Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 01.07.2018

    Talentor Romania is the local branch of an international Human Resource solution provider and it's currently recruiting for the following role.

    Cerinte

    Candidatul ideal :

    - Abilitati de comunicare, relationare;
    - Experienta pe un post similar
    - Persoana dinamica, atitudine pozitiva, serioasa, ambitioasa, statornica;
    - Spirit de echipa, sociabilitate si implicare;

    Responsabilitati

    Prezentarea si promovarea campaniilor din cadrul companiei;
    Urmarirea si respectarea conditiilor contractuale;
    Preluarea comenzilor de la clienti;
    Urmarirea incasarilor si termenelor de plata

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Chitila,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (211)