Magazioner Mogosoaia

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Bergerat Monnoyeur active.

Vezi toate job-urile Magazioner Mogosoaia active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Bergerat Monnoyeur
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 11.11.2019

    Bergerat Monnoyeur, dealerul exclusiv al marcii Caterpillar®, asigura vanzarea, inchirierea, intretinerea si reparatiile pentru o gama completa de utilaje pentru constructii, cariere si balastiere, industrie, etc. Prezent atat in Romania cat si in Franta, Belgia, Polonia, Luxemburg si Algeria, Bergerat Monnoyeur ofera perspective multiple de evolutie in diferite domenii de activitate.
    Sediul Bergerat Monnoyeur Romania se afla la Mogosoaia (in apropiere de Bucuresti), insa activitatea noastra se intinde pe intreg teritoriul tarii. Astfel, aproape jumatate din personalul nostru isi desfasoara activitatea in afara sediului central: responsabili comerciali, mecanici, personal administrativ.
    Bergerat Monnoyeur dezvolta o politica sociala fondata pe valori umaniste si pe preocuparea constanta pentru performanta si modernitate. Profesionistii pasionati de domeniul tehnic gasesc aici posibilitati importante de evolutie profesionala ca recunoastere a angajamentului si motivatiei lor.

    Cerinte

    - Studii medii finalizate.
    - Autorizație ISCIR de motostivuitorist constituie un avantaj
    - Permis de conducere, categoria B.
    - Experiența anterioară, de preferat într-o magazie de piese de schimb pentru utilaje de construcții.
    - Cunoștințe tehnice generale in domeniul auto sau al utilajelor de construcții.
    - Cunoștințe medii în domeniul sistemelor de operare PC (World, Excel)
    - Cunoștințe minime de limba engleză.

    Responsabilitati

    - Descarcă și recepționează marfa.
    - Urmărește ieșirile din stoc și gestionează retururile.
    - Identifică piesele de schimb și uleiurile în sistemul informatic și în magazie.
    - Livrează piese de schimb și uleiuri către clienți, tehnicieni și puncte de lucru.
    - Realizează inventarul.
    - Menține stocul în ordine și asigură curățenia în magazia de piese.

    Alte informatii

    PROFIL CANDIDAT
    - Responsabilitate
    - Seriozitate, dinamism, spirit de echipă
    - Buna capacitate organizatorica

    Activitatea se desfasoara la sediul central al companiei, in localitatea Mogosoaia. Compania asigura transportul Bucuresti - Mogosoaia si retur.

    BUCURESTI, Ilfov,

    Aplica fara CV
    2500 - 3500 RON NET / luna
    Ilfov,