Programator ASP.NET, C# - Senior Team Leader

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Vetro Design active.

Vezi toate job-urile Programator ASP.NET, C# - Senior Team Leader active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Internet - eCommerce active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: Vetro Design
Domeniu:
  • Internet - eCommerce
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 16.03.2020
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Cerinte:
    Cunostinte software dezvoltare aplicatii ASP .Net, C#.
    Dornic sa performeze, ordonat, orientat spre rezultate.

    Responsabilitati

    Descrierea jobului: Dezvoltare de programe si aplicatii specializate. Interventii in aplicatiile de baze de date(ERP + aplicatii inhouse), optimizari, dezvoltari de rapoarte si functionalitati.

    Salarizare: Salarizarea se va discuta in cadrul unui interviu, si va fi foarte motivanta.
    Bonusuri specifice pe proiecte, in functie de activitatea desfasurata si timpul lucrat.
    Salariul de angajare este in functie de experienta si va fi intre 3000 EUR si 5000EUR.